Барвінківський ліцей №1
Барвінківської міської територіальної громади
Ізюмського району Харківської області
БІБЛІОТЕКА

Хто володіє інформацією, той володіє світом!
У.Черчіль

Друзі!
Вам пощастило жити в час небувалого злету науково-технічного прогресу, будувати своє майбутнє у cтолітті інформації.
Іти в ногу з часом Вам допоможе наша шкільна бібліотека!

Сучасна шкільна бібліотека – інформаційний, автоматизований центр, який обслуговує потреби користувачів у локальному і віддаленому режимі з використанням нових інформаційних технологій.

Наша бібліотека забезпечує кожному користувачеві оперативний доступ до матеріалів та документів бібліотечного фонду, а бібліотекареві – можливість реалізувати нові форми роботи. З 2018 року вона функціонує як медіатека.

Завдання шкільної медіатеки – надати фізичний простір і створити середовище для задоволення інформаційних потреб користувачів.

Наша медіатека – це сучасна бібіліотека, це нові можливості, широкий простір для навчання, самопідготовки та спілкування здобувачів освіти.

Наша медіатека оснащена мультимедійною дошкою, комп’ютерами і оргтехнікою та укомплектована зручними меблями. Комп’ютери мають вихід в Інтернет. Учні можуть знайти необхідну їм книгу в електронному варіанті. Тут же можна роздрукувати чи відсканувати все необхідне.

Наша медіатека облаштована таким чином, що має кілька окремих зон, відокремлених одна від одної: адміністративна, комунікаційна, інформаційна та зони відпочинку.

ПАСПОРТ
бібліотеки Барвінківського ліцею №1

Корисні посилання
Наші контакти
64701, Харківська область, Ізюмський район,
м. Барвінкове, вул. Освіти, 80
тел: (05757) 4-20-93, (05757) 4-11-64
E-mail: