Педагоги Барвінківського ліцею №1 під час засідання педагогічної ради обговорили актуальні питання організації освітнього процесу у ІІ семестрі. Учителі презентували інструменти та процедури, які сприяють підвищенню якості освіти та освітньої діяльності. У центрі уваги були секрети сучасного дистанційного уроку, адже проведення якісного уроку – це справа честі педагога-українця.
Вже у січні команда ліцею розпочне участь в обласних олімпіадах. 7 учнів посіли І місця та ввійшли до складу команди Ізюмського району для участі у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.
Щира подяка вчителям, які підготували переможців олімпіад! Вітаємо наших творчих учнів! Нехай Ваші старання й наполеглива праця допоможуть досягти успіхів на обласних олімпіадах!
Тримаймо освітній фронт!
Відбулося засідання педагогічної ради
![](/media/news/%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0.jpg)
![](/media/news/1.jpg)
![](/media/news/2.jpg)
![](/media/news/3.jpg)
![](/media/news/4.jpg)
21 січня 2024 р.