Традиційне Свято розуму і таланту цьогоріч пройшло під гаслом «Ми – надія України!». Своїми успіхами ділилися учні – переможці олімпіад, турнірів, конкурсів районного, обласного і всеукраїнського рівнів. Попри війну, в ліцеї не стали руйнувати добру традицію: усі учасники Свята отримали Подяки, солодкі подарунки і почули щирі слова привітаня від директора Сергія Івановича Черного.
Свято розуму і таланту
![](/media/news/Screenshot_20240125_140842.jpg)
26 січня 2024 р.